O mnie

Mam na imię Magda , profesjonalnie zajmuję się stylizacją przyjęć. Jestem technikiem florystą , konsultantką ślubną oraz Wedding Project Manager. Każdy projekt, w który angażuję się jest dla mnie wyjątkowy tak, jak moi klienci Zawsze staram się, aby w tym najcudowniejszym dniu Waszego życia, moje aranżacje tworzyły elegancką całość i nadawały odpowiedni charakter tego wyjątkowego wydarzenia. W ramach współpracy gwarantuję doradztwo, dyspozycyjność oraz dużą dozę empatii. Zapraszam cię na spotkanie w przyjaznej atmosferze, gdzie wspólnie zaplanujemy dekoracje twojej uroczystości.


Kilka słów o American Dream

American Dream to pracownia florystyczno-dekoratorska na Dolnym Śląsku, która udekoruje każdą uroczystość. Tworzymy unikalne koncepty, inspirujemy. Zadbamy o Twoją niespotykaną oprawę florystyczną, dekoratorską i świetlną. Zaproponujemy elementy dekoracji szyte na miarę Waszych oczekiwań, potrzeb i marzeń. Oferujemy także możliwość wypożyczenia elementów dekoracyjnych.

Zdaj się na kreatywność, kompleksowość i doświadczenie.

Jeśli organizujecie ślub samodzielnie, nie wiecie od czego zacząć, na co uważać podpisując umowy, potrzebujecie wskazówek oraz wsparcie, możemy spotkać się na omówienie przedślubnych przygotowań.